P-centrum
Prevence, podpora, poradenství

Hledáme 2 kolegy/kolegyně do Centra primární prevence.

15.05.2018 12:35

Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici pracovník Centra primární prevence.

 

Vaším hlavním úkolem bude vedení programu všeobecné a selektivní prevence, komunikace se školami a administrativa spojená s chodem centra. Po zapracování možnost vedení také intervenčních programů (vztahová rovina ve třídách - šetření a řešení šikany, práce s různými typy rizikového chování jako například závislosti u dospívajících apod.). více...

Nástup: září 2018
Pracovní úvazek:
1)    1,0 na hlavní pracovní poměr, doba určitá 1 rok, s následnou možností změny na dobu neurčitou po oboustranném zájmu.
2)    0,5 dohodu o pracovní činnosti, následná možnost nastoupení na HPP v roce 2019.
Hrubá mzda při plném úvazku dle výše praxe a minimálního vzdělání od 19.000,- + osobní ohodnocení a odměny.

Vhodný/á kandidát/ka na tuto pozici splňuje následující požadavky:
•    Minimálně bakalářský titul v humanitním oboru (psychologie, pedagogika, speciální pedagogika, sociální práce apod.)
•    Dvouletá praxe nejlépe v oboru primární prevence nebo v práci s dětmi a mládeží – lektorování/vedení skupin dětí a dospívajících v souladu se zásadami efektivní primární prevence.
•    Odborný a zodpovědný přístup a schopnost pracovat v týmu.

Co nabízíme:
•    Profesní perspektivu u organizace s dlouholetým fungováním.
•    Práci v týmu profesionálů v oblasti primární prevence.
•    Pravidelné supervize a intervize.
•    Možnost dalšího profesního vzdělávání.
•    Budete pracovat v přátelském a podporujícím kolektivu - budete v kontaktu s terapeuty a pracovníky dalších středisek.
•    Příjemné, neformální a otevřené pracovní prostředí v centru Olomouce.
•    Pocit, že děláte práci, která má smysl.
•    Budete mít nárok na 5 týdnů dovolené a další pracovní benefity.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme o zaslání emailu pod názvem Výběrové řízení CPP, který bude obsahovat strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu volnamista.p-centrum@centrum.cz a v kopii na marketa.rodrycova@p-centrum.cz (vedoucí CPP) co nejdříve. Odpovíme Vám, až pročteme všechny došlé životopisy. Budeme se snažit, abychom to zvládli nejpozději do 2 týdnů od přijetí Vašeho životopisu. Těšíme se na Vaši odpověď.

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete P-centru, spolek souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tyto údaje poskytujete organizaci P-centrum, spolek výhradně za účelem tohoto výběrového řízení a po dobu konání tohoto výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok. Kdykoli můžete požádat organizaci P-centrum, spolek o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Aktuality

03.09.2018 14:58

Zveme k přednášce i diskusi s předním českým neuropatologem a spisovatelem Františkem Koukolíkem.

22. listopadu, 17:00, aula Pedagogické fakulty UP, Žižkovo nám. 5, Olomouc

I nejmenší děti poznávají, pamatují si a prožívají jevy daleko hlouběji a šířeji, než jsme si dokázali ještě před nedávnem představit. Před úsvitem, po ránu je přednáška o vývoji dětského mozku před narozením a během prvních let života.

Vstupné 150,- Kč. Půl hodiny před přednáškou dáme do prodeje lístky, jejichž rezervace propadla. Také, určitě se budeme snažit zajistit co nejvíce přístavků ;-).

Prosíme všechny z Vás, kteří jste si rezervovali vstupenku, o její vyzvednutí na recepci P-centra (Lafayettova 9, Olomouc).

Vstupenky za zvýhodněnou cenu pro studenty a zaměstnance UP jsou již všechny zarezervovány.

více zde

02.12.2017 22:21

13:00 – 18:00 - Uvidíte a uslyšíte jak a kde pomáháme. 16:30 – 17:30 Žonglování a mimování s Vaškem Dostálem. Podrobný program zde.

30.08.2017 14:39

Za rekordní týden jsme s Vaší pomocí dosáhli cíle!

Nadace ČEZ podpoří vybavení chráněného bytu P-centra pro osoby léčící se ze závislosti ve výši 80 000 Kč.