P-centrum
Prevence, podpora, poradenství

Děvčátko Momo

14.02.2019 14:01

Divadelní představení pro školy.  Pojďte se s námi zabrat do napínavého příběhu děvčátka Momo, které zachrání svět před lstivými šedými muži - zloději času. Hraje Divadlo Cylindr ve středu 24. 4. v 9 a 11 hodin.  Objednávky a více informací zde.

Divadelní představení je benefiční a jeho výtěžek bude použit pro olomouckou organizaci P-centrum. Výtěžek z benefičního představení zajistí dětem i jejich rodičům pravidelný kontakt s terapeuty nebo třeba doučování. Pomůže také dětem, které zažily šikanu.  Pracovníci P-centra pomáhají dětem ve školách se šikanou se vyrovnat a také, spolu s učiteli, přenastavit klima ve třídě tak, aby se situace už neopakovala.

Divadlo Cylindr hraje pouze za režijní náklady a také Divadlo Šantovka vyšlo velmi vstříc s podmínkami pronájmu sálu. Velmi děkujeme! Lístky na představení se prodávají za standardní cenu a cena není nijak navyšována.

Rezervace lístků na adrese: zurnal@p-centrum.cz,
tel: 585 221 983, 733 362 942   (Prosíme, uveďte jméno školy, kontaktní osobu,telefon a e-mail, počet dětí.)    

Cena vstupenky je 130,- Kč.


Anotace pohádky

Pojďte se s námi zabrat do napínavého příběhu děvčátka Momo, které zachrání svět před lstivými šedivými muži - zloději času.
Divadelní hra vychází z knížky německého spisovatele Michaela Endeho Děvčátko Momo a ukradený čas, která napínavou a poetickou formou odkrývá veliké nebezpečí současné civilizace, což je nedostatek času. Jako bychom se všichni dostali do soukolí  neustálého spěchu a nestíhání a neměli čas na důležité věci.

„Nemám teď na tebe čas“, tuto větu slýcháváme my a hlavně děti několikrát za den. Ale kam se poděl ten čas? Kde se skrývá? Kam či komu jsme ho prodali? Kradou nám ho šediví muži v šedivých oblecích, s šedivými obličeji, s šedivými doutníky? Ano je to pohádka, ale je tak současná a tak pravdivá! Přijďte se podívat, jak to vše vyřeší děvčátko Momo.

Dramatizace: Iveta Dušková
Výtvarná spolupráce: Erika Bornová, Ivan Antoš, Hudební spolupráce: Vesna Cáseres, Hrají: Petra Bíková, Iveta Dušková.
Délka představení: 75min, představení nemá přestávku.
Představení je vhodné pro děti od 6 let.

Aktuality

14.02.2019 14:01

Divadelní představení pro školy.  Pojďte se s námi zabrat do napínavého příběhu děvčátka Momo, které zachrání svět před lstivými šedými muži - zloději času. Hraje Divadlo Cylindr ve středu 24. 4. v 9 a 11 hodin.  Objednávky a více informací zde.

05.02.2019 12:00

Chcete zlepšit své profesní dovednosti či získat další inspiraci pro efektivní práci s dětmi a mládeží?

Nabízíme nové vzdělávací programy pro pedagogické pracovníky a preventisty, které jsou akreditovány MŠMT.

23.01.2019 12:16

Tým Doléčovacího centra hledá novou kolegyni na pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNICE, HPP, celý úvazek. Více informací zde.